Prosto delovno mesto – delovodja ravnanja z odpadnimi vodami (m/ž)

Na Komunali Kočevje, d.o.o., iščemo novega delovodjo ravnanja z odpadnimi vodami.

Potrebujemo nekoga s srednješolsko izobrazbo tehnične, proizvodno tehnološke ali gradbene smeri in z vsaj enim letom delovnih izkušenj.

Delo je za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev.

Rok za prijavo kandidatov: 27.4.2021

Kontakt: Andrej Kverh, 01 89 52 395, info@komunala-kocevje.si

Delovne naloge bodo obsegale:

• dnevni pregled strojev in naprav – evidentiranje stanja in delovnih ur obratovanja kot osnova za redno vzdrževanje
  • vodenje obratovalnih in vzdrževalnih dnevnikov naprav za čiščenje in odvajanje odpadnih vod
  • izvajanje dnevnega vzdrževanja strojev in opreme
  • nastavitev opreme za optimalno delovanje upravljanje s stroji in napravami (zgoščanje, dehidracija, pralnik peska, sistem tehnološke vode itd.)
  • skrb za kotlovnico in kotlovsko opremo regulacija ventilov, črpalk in mešal v gniliščih
  • pomoč vodji pri kontroli delovanja MKČN
  • pomoč uporabnikom MKČN
  • sodelovanje pri izdelavi letnega plana vzdrževanja